Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Asian

Sınıf arkadaşımla okulda yaptıklarım

Bodrum’da liseye gittiğim dönemde sınıfımızda yaramaz, ağzı bozuk ve sürekli diğer öğrencilerden para isteyen serseri bir tip vardı. Can’ı ilk gördüğümde turuncu saçları ve çilli suratı çok ilgimi çekmişti ama onunla yakınlaşmak gibi bir isteğim hiç olmamıştı. Serseriliği ve bakımsız tipi beni kendisinden itmişti. Bu tür tiplerden uzak durmayı başarırsam onların da benimle dalga geçmeyeceğini falan düşünüyordum.

Can coğrafya dersinde çapraz sırada oturan bir kıza ısrarla sesleniyor, ona bir şey göstermeye çalışıyordu. Merak edip baktığımda Can’ın sıranın altından aletini kaldırdığını ve pantolonunun üstünden okşadığını gördüm. Hoca arkasını döndüğü an Can’ın yanına gidip oturdum, “ooo bu ne ya soda şişesi mi koydun oraya” diyerek salağa yattım. Can’da “ne şişesi elle bak” dedi ve aletini pantolonunun içinde sola yatırdı. Dersi dinliyor gibi yapıp elimi Can’ın aletine attım, bir gözüm de sürekli hocayı kesiyordu. Aletine dokunduğumda Can derin bir oh çekti, ve ” sonunda yaa” dedi. Anlayabildiğim kadarıyla kalın ve iri sayılabilecek bir aleti vardı. Ders boyunca onu okşadım, zil çalmak üzereyken de Can ” elini çek gelicem yoksa” diyerek elimi itti.

Teneffüste Can’a kaş göz yaptım ve benimle ikinci kattaki çok kullanılmayan tuvalete geldi, basılsak bile sigara içiyorduk diyip kurtarabilirdik orada. Kabine girip kapıyı kapattığım an Can pantolonunu çıkardı, beyaz slip donunun arkasındaki kabarıklık hala gözümün önüne gelir. Onun pembe başlı aletini elime aldığımda yarrağının sıcaklığını hissettim, okşarken aletinin kökünde sert ve turuncu kılları da okşadım. Bir süre elimle oynadıktan sonra Can “ağzına al” dedi ve ben de onun pantolonunu tamamen sıyırdım, ellerimi kalçasına atıp aletini yalamaya başladım. Başta Can ellerimi kalçalarından çekse de ısrarla ellerimi oraya koydum, bir süre sonra Can da kendini bıraktı ve kalçalarını okşamama izin verdi. Can kafamı aletine bastırırken benim elim kalçalarının arasında deliğini arıyordu ve Can’ın kıllı götünü ellemek sikimi demir gibi yapmıştı.

Derse giriş zilinin çalmayla Can ” çıkar ağzından boşalıcam şimdi” dedi ama ben emmeye devam ettim. Bir süre daha yaladıktan sonra Can omuzlarımdan beni itti ve 31 çekerek yere boşaldı. (büyük israf)

Can’a okulda her gün oral yaptım ve her gün ağzıma boşalmasını bekledim ama yapmadı. Okulların kapanmasına günler kala sınıftaki herkes uyuyordu, ben de Can’ın aletini ellemeye başladım. Can elimi tutup pantalonunun içine soktu ve kalçasını mıncıklattı, bunu yaparken de çaktırmadan benim aletimi elliyordu. Bir kere de beni sikmeye çalıştı ama okul şartlarında çok istememe rağmen aletini içine almam mümkün değildi. Onunla yaşadıklarımın hiçbir önemi yokmuş gibi diğer zamanlarda benimle taşak geçti, bazen de dövdü. Yine de aramızdaki sırrı hiç açık etmedim ve o ne isterse her zaman yaptım.

Can’la yıllar sonra okulun etrafındaki bir kafede denk geldik ama o beni tanımıyormuş gibi yaptı. Ah yanıma gelseydi ona hayatının en güzel gününü yaşatabilirdim ama kendi bilir artık.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Kategoriler:

Genel

Yorum Ekle

E-Mail Adresiniz Yayınlanmayacak. Zorunlu Alanlar *

*